Kalite Politikası

Kalite Politikası

Geçmişten günümüze yenilikçi hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Özellikle son dönemlerde ki ihtiyacın artması beraberinde üretim kalitesi ve modern teknolojik imkânlardan yararlanmayı zorunlu hale getirmiştir. Türkiye’nin her iline toptan ya da perakende olacak şekilde fındık kabuğu satışı sunan firmamız bu hizmetlerini gerek hijyenikten taviz vermeden gerekse de teknolojik imkanlardan yararlanmaktan taviz vermeden sürdürmektedir.

Yenilenen Hizmet İçeriği 

Firmamız bünyesinde hizmet sunan ekibimiz tüm standartları yerine getirecek bilgi ver birikime de sahiptir. Bu da hizmet kalitemizi artırarak sizlere çok daha modern, kaliteli ve müşteri memnuniyetini artıran hizmetleri ulaştırmamıza bizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca hasat zamanında fındıkları ayrıştırırken kabuklarını özenle istif edilmesinden bunların satışa hazır hale getirilmesine kadar tüm hizmet içeriğimiz de tamamen müşteri odaklı hizmet sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti 

Fındık kabuğu oldukça değerli ve sıklıkla kullanılan tarım ürünü olması sebebi ile günümüzde kullanımı ve talebi giderek artış göstermektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan fındık kabuklarının kolay ve hijyen standartlarında ulaşılabilir hale gelmesinde önemli yer tutmaktadır. Fındık kabuğu pek çok unsura alternatif olarak kullanılmaktadır. Yılladır sektörde verdiği hizmetler ile gelen talepleri son derece profesyonel uzman ekip ve anlayış ile karşılayan firmamız misyon ve vizyon anlayışı ile tamamen müşteri odaklı hizmet sunması ile ön planda yer almaktadır. Kaliteli ve müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız ile siz de fındık kabuğu ihtiyacını karşılayarak toptan alım ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.